Publications Office of the EU
Polsko-Białystok: Rentgenové kontrolní zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Białystok: Rentgenové kontrolní zařízení

  • Zveřejněno
    12/03/2019
  • Lhůta
    26/04/2019
  • Udělení zakázky
    18/06/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Místo plnění
NUTS code: PL84 Podlaskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL84 Podlaskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38582000 Rentgenové kontrolní zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
10,162,601.63 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
10,020,029.00 PLN
Číslo nabídky
2001-ILZ.260.4.2019
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Metoda podání
Elektronicky:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
10,162,601.63 PLN
Konečná hodnota zakázky
10,020,029.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Poštovní adresa: Emilii Plater 53
Obec: Warszawa
PSČ: 00-113
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.