Publications Office of the EU
Německo-Düsseldorf: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Düsseldorf: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení

  • Udělení zakázky
    03/12/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Handwerkskammer Düsseldorf
Místo plnění
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,010,318.06 EUR
Číslo nabídky
2016-2
Popis

Art der Nutzung des Gebäude C:
Bei dem zu modernisierenden Gebäude handelt es sich um eine Bildungsstelle des Handwerks, in der Erwachsene unterrichtet werden. Neben reinen Unterrichtsräumen befinden sich in dem Gebäude auch Räume für den praktischen Unterricht. Im Kellergeschoss befindet sich eine Kantine mit Küche sowie Technikräume.
Umfang der baulichen Maßnahmen:
Die vorhandene Nutzung soll so geändert werden, dass die Räume der verschiedenen Lehrbereiche strukturiert beieinander liegen, so dass der Lehrbetrieb strukturierter ablaufen kann und die zugehörigen Laufwege optimiert werden.
Diese Optimierung wird zum Anlass genommen, auch die vorhandenen Rettungswege (notwendige Flure und Treppenräume) des Gebäudes vom Erdgeschoss bis zum 3. Obergeschoss brandschutztechnisch zu verbessern.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,010,318.06 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Georg Eickholt Elektro GmbH
Poštovní adresa: Auf der Lausward 44a
Obec: Düsseldorf
PSČ: 40221
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.