Publications Office of the EU
(Ref. 11/26) Poskytování úklidových služeb v areálu před námi - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

(Ref. 11/26) Poskytování úklidových služeb v areálu před námi

  • Zveřejněno
    11/03/2026
  • Lhůta
    08/04/2026
  • Otevírání nabídek
    14/04/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
269.19 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Elektronické, otevřené, veřejné nabídkové řízení na uzavření dvouleté rámcové dohody (F-P) o poskytování služeb úklidu prostor před nástrojem pro rozvojovou spolupráci

Metoda podání
Elektronicky:
www.promitheus.gov.gr
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
www.promitheus.gov.gr
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/04/2026 07:00
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
269.19 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.