Publications Office of the EU
"Poradenské služby pro řízení projektu № BG-RRP-11.010-0009 "Reforma Gerganského domova pro seniory prováděním oprav, dodávek vybavení a nábytku a zaváděním opatření v oblasti energetické účinnosti budov Gerganského komplexu sociálních služeb pro seniory",.............................. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

"Poradenské služby pro řízení projektu № BG-RRP-11.010-0009 "Reforma Gerganského domova pro seniory prováděním oprav, dodávek vybavení a nábytku a zaváděním opatření v oblasti energetické účinnosti budov Gerganského komplexu sociálních služeb pro seniory",..............................

  • Zveřejněno
    17/06/2024
  • Lhůta
    18/07/2024
  • Otevírání nabídek
    19/07/2024
  • Udělení zakázky
    16/02/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ОБЩИНА ВАРНА
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG331 Варна
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79420000 Manažerské poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
399125
Popis

„Poradenské služby pro řízení projektu № BG-RRP-11.010-0009 „Reforma domova pro seniory v Gergane prostřednictvím renovačních prací, dodávek vybavení a nábytku a zavedení opatření v oblasti energetické účinnosti budov komplexu sociálních služeb pro seniory v Gergane v souladu s normami kvality rezidenční péče pro starší osoby starší produktivního věku“, financované z Nástroje pro oživení a odolnost konkrétním konečným příjemcům na provádění investic BG-RRP-11.010 „Provádění stavebních prací a dodávek vybavení a nábytku s cílem reformovat stávající domovy pro seniory“, složka 1 „Pokračující podpora deinstitucionalizace péče o seniory a osoby se zdravotním postižením“ v rámci národního plánu pro oživení a odolnost.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/399125
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.eop.bg/today/399125
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/07/2024 13:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
*продължение към критерий за възлагане 1: НИВО НА ИЗПЪЛНЕНИЕ КАТО ИЗМЕРИТЕЛ НА КАЧЕСТВОТО Също така за целите на настоящата методика и за да е ясно какви качествени мерки участниците следва да предлагат, няма да се приемат насрещни предложения с Качествени мерки за предимства, несвързани с предмета на поръчката. **продължава
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: ДИА ВАРНА
Poštovní adresa:
Obec: София
PSČ: 1000
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.