Publications Office of the EU
Chorvatsko-Split: Tiskařské stroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Chorvatsko-Split: Tiskařské stroje

  • Zveřejněno
    04/07/2017
  • Lhůta
    21/08/2017
  • Zrušeno
    22/02/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DES ustanova za zapošljavanje, rad i profesionalnu rehabilitaciju osoba s invaliditetom
Místo plnění
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42991200 Tiskařské stroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,725,000.00 HRK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
EVV 1/2017
Popis

Nabava novog fleksografskog tiskarskog stroja za izradu papirnatih vrećica s tiskom.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,725,000.00 HRK
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.