Publications Office of the EU
Nizozemsko-Leiden: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Nizozemsko-Leiden: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    06/12/2018
  • Lhůta
    28/01/2019
  • Otevírání nabídek
    28/01/2019
  • Udělení zakázky
    01/04/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Naturalis Biodiversity Center
Místo plnění
NUTS code: NL337 Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
221,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Schoonmaak van het museum, labs en kantoor van Naturalis.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Naturalis Biodiversity Center
Národní registrační číslo: 41647282
Poštovní adresa: Vondellaan 55
Obec: Leiden
Kód NUTS: NL
PSČ: 2332 AA
Země: NLD
Kontaktní osoba: Mark Kamminga
Hlavní adresa: http://www.naturalis.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/102de8dc75db639e208ff5a6838398b1
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/01/2019 15:01
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
221,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: B2-Clean bv
Poštovní adresa: Rijn 18B
Obec: Den Haag
PSČ: 2491 BG
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.