Publications Office of the EU
Německo-Hilchenbach: Technické projektování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hilchenbach: Technické projektování

  • Zveřejněno
    04/10/2017
  • Lhůta
    03/11/2017
  • Otevírání nabídek
    03/11/2017
  • Udělení zakázky
    04/01/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Hilchenbach
Místo plnění
NUTS code: DEA5A Siegen-Wittgenstein
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA5A Siegen-Wittgenstein
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
300,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

In Hilchenbach soll das bestehende Kultur- und Sportzentrum als gefördertes Infrastrukturprojekt saniert, umgebaut und erweitert werden. Im Rahmen dieses Bauvorhaben hat die Stadt Hilchenbach mit der vorliegenden Ausschreibung Leistungen der Tragwerksplanung ausgeschrieben.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stadt Hilchenbach
Poštovní adresa: Markt 13
Obec: Hilchenbach
Kód NUTS: DEA5A
PSČ: 57271
Země: DEU
Kontaktní osoba: CBH Rechtsanwälte, RAin Lara Itschert, Bismarckstraße 11-13, 50672 Köln
Hlavní adresa: http://www.hilchenbach.de
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E15559244
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/11/2017 12:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
300,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Fast+Epp GmbH
Poštovní adresa: Bismarckstraße 21a
Obec: Darmstadt
PSČ: 64293
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.