Publications Office of the EU
Německo-Lipsko: Policejní automobily - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Lipsko: Policejní automobily

  • Zveřejněno
    21/06/2013
  • Lhůta
    02/08/2013
  • Otevírání nabídek
    05/08/2013
  • Udělení zakázky
    26/08/2013
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Polizeiverwaltungsamt
Místo plnění
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34114200 Policejní automobily
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
32-0251.30/126/13-T13/0413
Popis

Lieferung und Ausbau von 10 Dienstkraftfahrzeugen (Funkstreifenwagen silbermetallic/blau – Mittelklasse Kombi – BAB) für die Polizei Sachsen, u. a. inklusive polizeispezifischer Ausstattung und Funkausstattung gemäß Leistungsbeschreibung bis zum 6.12.2013.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/08/2013 13:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Volkswagen AG
Poštovní adresa: Brieffach 11/1913
Obec: Wolfsburg
PSČ: 38436
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.