Publications Office of the EU
Smlouva o poskytování pojišťovacích služeb - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Smlouva o poskytování pojišťovacích služeb

  • Zveřejněno
    17/07/2025
  • Lhůta
    19/09/2025
  • Otevírání nabídek
    19/09/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
SACVL- SOCIETE ANONYME DE CONSTRUCTION DE LA VILLE DE LYON
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK26 Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66518000 Služby zprostředkovatelů pojištění a pojišťoven
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
PPP27D-53/5113/2025-021
Popis

Tato konzultace se jménem SACVL týká upisování smluv rozdělených na tyto části: Položka 1 Poškození zboží - Obyčejná smlouva Položka 2 Stavební pojištění - Rámcová dohoda s formuláři pro jednorázovou objednávku bez minima a maxima. Množství a celkový rozsah: Maximální roční objem dotčených prací je 30 000 000 EUR. Část 3 Vozový park a související rizika – běžná smlouva

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-securises.fr/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/09/2025 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.