Publications Office of the EU
Maďarsko-Budapešť: Správa finančních trhů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maďarsko-Budapešť: Správa finančních trhů

  • Zveřejněno
    11/06/2021
  • Lhůta
    14/07/2021
  • Otevírání nabídek
    14/07/2021
  • Udělení zakázky
    04/10/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HU110 Budapest
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66150000 Správa finančních trhů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
EKR000631482021
Popis

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Národní registrační číslo: 10585560244
Poštovní adresa: Csokonai utca 3.
Obec: Budapest
Kód NUTS: HU110
PSČ: 1081
Země: HUN
Kontaktní osoba: Hausenblasz Máté
Hlavní adresa: http://www.nisz.hu
Elektronicky:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/07/2021 10:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštovní adresa: Hungária Körút 17-19
Obec: Budapest
PSČ: 1143
Země: HUN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.