Publications Office of the EU
Bulharsko-Omurtag: Provoz skládky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Bulharsko-Omurtag: Provoz skládky

  • Zveřejněno
    26/08/2019
  • Lhůta
    30/09/2019
  • Otevírání nabídek
    01/10/2019
  • Udělení zakázky
    01/11/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Община Омуртаг
Místo plnění
NUTS code: BG334 Търговище
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG334 Търговище
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90530000 Provoz skládky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
612,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
612,000.00 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Предмет на поръчката е експлоатация на регионално депо за неопасни отпадъци — Омуртаг и включва:
— приемане на отпадъците,
— депониране приетите отпадъци,
— управление на инфилтрата, извършване на мониторинг,
— извършване на дейности от квалифициран и обучен персонал, ангажиран с експлоатацията на депото и на допълнителните инсталации и съоръжения,
— осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд.
Регионалното депо за неопасни отпадъци — гр. Омуртаг обслужва общините Омуртаг, Котел, Върбица и Антоново.
Количествата битови отпадъци, които ще се депонират (около 9 000 тона годишно — 36 000 тона за срока на договора — 48 месеца), са прогнозни и варират в зависимост от сезона и спецификата на отпадъка.
Изпълнителят е задължен да осигури 24 часова охрана на депото. За обекта има издадено комплексно разрешително № 302-НО/2008 г. (КР).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Община Омуртаг
Národní registrační číslo: 000875817
Poštovní adresa: ул. „Александър Стамболийски“ № 2а
Obec: Омуртаг
Kód NUTS: BG334
PSČ: 7900
Země: BGR
Kontaktní osoba: Дирекция СИ
Hlavní adresa: www.omurtag.bg
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/10/2019 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
612,000.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
612,000.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Мит и Ко ЕООД
Poštovní adresa: ул. „Горно Броди“ № 17
Obec: Пловдив
PSČ: 4030
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.