Publications Office of the EU
Španělsko-Santiago de Compostela: Reklamní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Santiago de Compostela: Reklamní služby

  • Oznámení výsledků
    21/11/2015
  • Zveřejněno
    02/01/2016
  • Lhůta
    08/02/2016
  • Otevírání nabídek
    17/02/2016
  • Udělení zakázky
    13/05/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Consellería del Mar de la Xunta de Galicia
Místo plnění
NUTS code: ES11 Galicia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES11 Galicia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79341000 Reklamní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
669,834.71 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
639,714.40 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
7/2016
Popis

Servicio de desarrollo de una campaña para promoción de los productos procedentes de la pesca y de la acuicultura en 2016, 3 lotes.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Conselleria del Mar
Poštovní adresa: Edificio administrativo, nº 5, San Caetano, s/n, 2º piso
Obec: Santiago de Compostela
Kód NUTS: ES11
PSČ: 15781
Země: ESP
Hlavní adresa: http://www.contratosdegalicia.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/02/2016 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.