Publications Office of the EU
Polsko-Połczyn Zdrój: Sběr odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Połczyn Zdrój: Sběr odpadu

  • Zveřejněno
    15/12/2017
  • Lhůta
    27/12/2017
  • Otevírání nabídek
    27/12/2017
  • Udělení zakázky
    22/01/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: PL426 Koszaliński
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL426 Koszaliński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511000 Sběr odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,047,929.29 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,950,000.00 PLN
Počet částí
2
Číslo nabídky
MPGO.AX.P5.2017
Popis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (Inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów, w ilości maksymalnej
a) część I – 12 500 Mg,
b) część II – 12 500 Mg.
W związku z tym, że poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen złożonych ofert. Zamawiający informuje, że budżecie spółki zabezpieczona została obecnie kwota 175,00 PLN netto za 1 Mg.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Poštovní adresa: Wardyń Górny 35
Obec: Połczyn Zdrój
Kód NUTS: PL426
PSČ: 78-320
Země: POL
Kontaktní osoba: Robert Matysiak
Hlavní adresa: http://www.mpgo.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/12/2017 09:35
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.