Publications Office of the EU
Bývalá jugoslávská republika Makedonie-Skopje: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bývalá jugoslávská republika Makedonie-Skopje: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení

  • Zveřejněno
    04/03/2019
  • Lhůta
    19/03/2019
  • Otevírání nabídek
    19/03/2019
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
City of Skopje
Místo plnění
NUTS code: MK008 Скопски
Sídlo kupujícího
NUTS code: MK008 Скопски
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35000000 Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 MKD
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Working uniform 260 items.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: City of Skopje
Poštovní adresa: bul. Ilinden 82, 1000 Skopje, Republic of Macedonia
Obec: Skopje
Kód NUTS: MK008
PSČ: 1000
Země: MKD
Kontaktní osoba: Eli Mancevska
Hlavní adresa: http://www.skopje.gov.mk
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/03/2019 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
4,000,000.00 MKD
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.