Publications Office of the EU
Polsko-Gdaňsk: Technické testování a poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Gdaňsk: Technické testování a poradenství

  • Zveřejněno
    02/05/2023
  • Lhůta
    30/05/2023
  • Otevírání nabídek
    30/05/2023
  • Udělení zakázky
    01/08/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Województwo Pomorskie
Místo plnění
NUTS code: PL63 Pomorskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL63 Pomorskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71621000 Technické testování a poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
248,967.48 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
275,000.00 PLN
Číslo nabídky
DAZ-Z.272.39.2023
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania „Pomorskie na lekkim gazie – kierunki
i scenariusze rozwoju gospodarki wodorowej do 2030 z perspektywą do 2040” dotyczącego wykonalności przedsięwzięć strategicznych tj: Przedsięwzięcie strategiczne pn. „Pomorska Dolina Wodorowa”.
2. Opis przedmiotu zamówienia został określony w:
• opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ;
• projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Województwo Pomorskie
Národní registrační číslo: 191674836
Poštovní adresa: ul. Okopowa 21/27
Obec: Gdańsk
Kód NUTS: PL63
PSČ: 80-810
Země: POL
Kontaktní osoba: Paweł Adamski
Hlavní adresa: www.bip.pomorskie.eu
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/05/2023 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
248,967.48 PLN
Konečná hodnota zakázky
275,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: 4CF sp. z o.o.
Poštovní adresa: Plac Trzech Krzyży 10/14
Obec: Warszawa
PSČ: 00-499
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.