Publications Office of the EU
Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów

  • Zveřejněno
    03/10/2024
  • Lhůta
    04/11/2024
  • Udělení zakázky
    03/01/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71311100 Podpora stavebního inženýrství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
394,802.40 PLN
Číslo nabídky
K.ROZ.2710.112.2024
Popis

W ramach zadania „Konserwacja i udrożnienia syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów” wykonane będzie udrożnienie syfonów nr 4, nr 16, nr 19 oraz przykrycie studni syfonów nr 18 i nr 18 a. 1) Zakres prac a) Konserwacja i udrożnienie syfonów Zamulenie studni na wlocie i wylocie z syfon ogranicza prawidłowy przepływ tych wód powodując występowanie spiętrzenia przed budowlą oraz ograniczenie przepływu. Okresowe usuwanie namułu jest niezbędne dla zagwarantowania pełnej drożności przewodów, która zapewnia prawidłowe działanie urządzenia oraz swobodny przepływ i zapobiega zalaniu terenów położonych powyżej kanału. Zakres prac obejmował będzie : • wykoszenie wraz wygrabieniem porostów ze skarp w obrębie wlotu i wylotu syfonu, wywozem i utylizacją • odmulenie odcinkowych wlotowych i wylotowych dopływów i odpływów syfonów • odmulenie potoku Brodawka na odcinku od wylot do mostu • ręczne bądź hydromechaniczne odmulenie studni wlotowych i wylotowych syfonów oraz przewodów syfonów z transportem do 100 mb (grunt silnie nawodniony), w miejsce wskazane przez Zamawiającego • wywóz wydobytych namułów na odległość do 1 km w miejsce wskazane przez Zamawiającego i jego rozplantowanie b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych Otwory studni wlotowej i wylotowej syfonów nie są przykryte co stwarza zagrożenie bezpieczeństwa dla okolicznych mieszkańców oraz użytkowników drogi rowerowej zlokalizowanej na koronie obwałowania kanału Łączany – Skawina. Niezbędne jest zabezpieczenie studni pokrywami. Zakres prac obejmował będzie • wykonanie przykryć studni z elementów drewnianych • zabezpieczenie jednokrotne preparatami olejowymi krawędziaków i bali - konstrukcji pokryw • zabezpieczenie dwukrotne preparatami olejowymi desek, płyt – wypełnienia pokryw • zakotwienie do podłoża markami stalowymi • montaż tablic informacyjnych (nazwa budowli, właściciel, wg określonego wzoru) 2) Wykaz robót uwzględnionych Są to prace, których wykonanie należy do obowiązków kontraktowych Wykonawcy mieszczące się w cenie robót podstawowych. a) Konserwacja i udrożnienie syfonów • prace pomiarowe konieczne do wykonania zamówienia, • wykonanie grodzy na wlocie i wylocie z syfonów wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie na wlotach do przewodów szandorów, ich montaż i demontaż po zakończeniu prac, • pompowanie wody, • wykonanie dróg technologicznych, w celu umożliwienia zjazdu do wlotów i wylotów oraz do miejsc rozplantowania namułu, wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie sprawozdania powykonawczego i dokumentacji fotograficznej przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich wykonaniu. b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych • prace pomiarowe, inwentaryzacyjne niezbędne dla realizacji zamówienia, które Wykonawca powinien zweryfikować z otrzymaną dokumentacją i stanem faktycznym, • działania ochronne i zapobiegawcze stosownie do wymagań BHP, • koszty transportu materiałów i sprzętu na teren prac niezbędnych do realizacji zadania, • wszelkie koszty związane uporządkowaniem obiektów po przeprowadzonych robotach, • wszelkie inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania całości zadania. Szczegółowy zakres i zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Cena brutto
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
394,802.40 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: ATRA Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: porąbka
PSČ: 43-353
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.