Publications Office of the EU
Mission de maîtrise d'oeuvre pour l'amélioration de la performance énergétique des bâtiments du lycée Alain à Alençon (61) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Mission de maîtrise d'oeuvre pour l'amélioration de la performance énergétique des bâtiments du lycée Alain à Alençon (61)

  • Udělení zakázky
    04/06/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
REGION NORMANDIE - DIRECTION DES BATIMENTS REGIONAUX
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRD11 Calvados
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
67,575.00 EUR
Číslo nabídky
2024-MOE-DBR-0202
Popis

Le détail des missions confiées au titulaire figure au cahier des charges. Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Pertinence des moyens humains
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Pertinence de la perception de l'opération sur des objectifs techniques et de développement durable
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 40
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
67,575.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ARCHI-TRIAD
Poštovní adresa:
Obec: Argentan
PSČ: 61200
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.