Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Vývoj programového vybavení pro finanční analýzu a účetnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Barcelona: Vývoj programového vybavení pro finanční analýzu a účetnictví

  • Oznámení výsledků
    08/07/2014
  • Zveřejněno
    06/12/2014
  • Lhůta
    07/01/2015
  • Udělení zakázky
    05/03/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Instituto Municipal de Informática de Barcelona
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72212440 Vývoj programového vybavení pro finanční analýzu a účetnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,125,950.40 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
858,880.00 EUR
Číslo nabídky
Expediente nº C0207 2014 595
Popis

Servicios informáticos de mantenimiento y soporte recurrentes y evolutivos sobre la plataforma Natural / Adabas relacionados con los sistemas de información del Instituto Municipal de Hacienda y Gestión del Padrón de Habitantes y Censo Electoral del Ayuntamiento de Barcelona.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,125,950.40 EUR
Konečná hodnota zakázky
858,880.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Axpe Consulting, S.L.
Poštovní adresa: c/ Tarragona, 109
Obec: Barcelona
PSČ: 08014
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.