Publications Office of the EU
Německo-Frankfurt nad Mohanem: Instalace a montáž elektrických zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Frankfurt nad Mohanem: Instalace a montáž elektrických zařízení

  • Oznámení výsledků
    17/01/2019
  • Odhad zveřejnění
    21/02/2019
  • Zveřejněno
    01/03/2019
  • Lhůta
    19/03/2019
  • Zrušeno
    28/03/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Deutsche Bundesbank, Beschaffungszentrum
Místo plnění
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45330000 Instalatérské a sanitární práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
18/0008186
Popis

Abbruch der aufgesetzten Büroetage 3. OG Trakt Fürstenstraße (Stahlrahmen, Füllung und Wände aus Gasbeton, einschließl. Flachdachabdichtung, Dämmung sowie Eindeckung aus Kupferblech). Herstellen neues Flachdach über 2. OG (Wärmedämmung, unterlaufsichere Flachdachabdichtung; je zur Hälfte extensiv begrünt bzw. mit begehbarem Plattenbelag). Der Bauauftrag enthält den Rückbau der Elektroinstallation im 3. Obergeschoss/Fürstenstraße.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y63YQ8A
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/03/2019 11:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.