Publications Office of the EU
„Přijímání, přeprava a nakládání s komunálním odpadem z nemovitostí s bydlištěm v obci Mykanów 2024/2025“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Přijímání, přeprava a nakládání s komunálním odpadem z nemovitostí s bydlištěm v obci Mykanów 2024/2025“

  • Zveřejněno
    06/09/2024
  • Lhůta
    14/10/2024
  • Otevírání nabídek
    14/10/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Mykanów
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL224 Częstochowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
IZP.271.13.2024
Popis

„Přijímání, přeprava a nakládání s komunálním odpadem z nemovitostí s bydlištěm v obci Mykanów 2024/2025“

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/10/2024 11:10
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena Brutto
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Termin płatności faktur
Váha (procenta, přesně) : 40
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.