Publications Office of the EU
Německo-Lübeck: Instalace a montáž technického zařízení budovy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Lübeck: Instalace a montáž technického zařízení budovy

  • Zveřejněno
    15/01/2021
  • Lhůta
    15/02/2021
  • Otevírání nabídek
    15/02/2021
  • Udělení zakázky
    28/06/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Land Schleswig-Holstein endvertreten durch Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Místo plnění
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEF03 Lübeck, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45351000 Instalace a montáž technického zařízení budovy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
172,705.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
144,055.00 EUR
Číslo nabídky
21E00002 - 21340118
Popis

Tränkeflaschenaufbereitung für Nagerhaltung.

Metoda podání
Elektronicky:
www.e-vergabe-sh.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/02/2021 09:10
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
172,705.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
144,055.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Tecniplast Deutschland GmbH
Poštovní adresa: Bahnhofstraße 69
Obec: Hohenpeißenberg
PSČ: 82383
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.