Publications Office of the EU
I-Riccò del Golfo di Spezia: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Riccò del Golfo di Spezia: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy

  • Zveřejněno
    20/05/2011
  • Lhůta
    20/07/2011
  • Otevírání nabídek
    28/07/2011
  • Udělení zakázky
    29/09/2011
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: ITC34 La Spezia
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
466,830.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
385,633.40 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Affidamento del servizio di trasporto scolastico.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/07/2011 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
466,830.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
385,633.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ATC Esercizio SpA
Poštovní adresa: via del Canaletto 100
Obec: La Spezia
PSČ: 19126
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.