Publications Office of the EU
Švédsko-Halmstad: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Švédsko-Halmstad: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

  • Zveřejněno
    08/09/2018
  • Lhůta
    21/10/2018
  • Otevírání nabídek
    22/10/2018
  • Udělení zakázky
    23/11/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Halmstads kommun
Místo plnění
NUTS code: SE231 Hallands län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE231 Hallands län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,200,000.00 SEK
Číslo nabídky
KS 2018/00423
Popis

Upphandlingen omfattar inköp och leverans av ost till Halmstads kommuns enheter.
Leveranserna ska ske till kommunens samordnade varudistribution som sedan samordnar med andra leveranser för vidare distribution till respektive enhet. Leverantören ska kunna leverera till Halmstads kommuns samordnade varudistribution varje vardag.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afpdhxqarl&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/10/2018 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
9,200,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Martin & Servera Restauranghandel AB
Poštovní adresa: c/o Martin & Servera Aktiebolag, Box 1003
Obec: Johanneshov
PSČ: 121 23
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.