Publications Office of the EU
I-San Raffaele Cimena: Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

I-San Raffaele Cimena: Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby

  • Zveřejněno
    26/09/2012
  • Lhůta
    03/12/2012
  • Otevírání nabídek
    04/12/2012
  • Udělení zakázky
    30/01/2013
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comune di San Raffaele Cimena
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55000000 Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
455,100.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
380,691.15 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Servizio di preparazione e somministrazione pasti nelle scuole infanzia ed obbligo e dipendeni comunali.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/12/2012 14:30
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
455,100.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
380,691.15 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sodexo Italia SpA
Poštovní adresa: Via Fratelli Gracchi 36
Obec: Cinisello Balsamo
PSČ: 20092
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.