Publications Office of the EU
A10.09.2023 Wmo Resources Leidenská oblast - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

A10.09.2023 Wmo Resources Leidenská oblast

  • Zveřejněno
    09/09/2024
  • Lhůta
    24/10/2024
  • Otevírání nabídek
    24/10/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Leiden
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL337 Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33196000 Zdravotnické pomůcky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
A10.09.2023
Popis

Tato smlouva zahrnuje: o dodání nástrojů Wmo (na základě nájmu); o (preventivní a nápravná) údržba. Viz pokyny pro zadávání veřejných zakázek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/10/2024 10:01
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Dienstverlenings- en samenwerkingsplan
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.