Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Edgbaston: Lůžka pro použití ve zdravotnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Edgbaston: Lůžka pro použití ve zdravotnictví

  • Oznámení výsledků
    13/12/2019
  • Odhad zveřejnění
    01/02/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Neaktivní
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
HealthTrust Europe LLP (HTE) acting as agent for the University Hospitals of Coventry and Warwickshire NHS Trust (‘UHCW’)
Místo plnění
NUTS code: United Kingdom
Sídlo kupujícího
NUTS code: United Kingdom
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33192100 Lůžka pro použití ve zdravotnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
40,000,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
SF052197
Popis

This prior information notice (PIN) is to advise that HealthTrust Europe will be holding a supplier engagement day to assist in the strategic direction in the preparation of the specification for the procurement of pressure area care equipment and services. We are seeking organisations who can provide products covering (but not limited to): medical beds, specialist beds, bariatric equipment, dynamic and foam mattresses, hybrid mattresses, cushions, prevention and support aids, decontamination services and the repair, maintenance and planned preventative maintenance of pressure area care equipment.
Due to venue constraints, the number of companies attending will be limited. Companies will be selected at random, and the number of attendees per company will be limited to 1. Further details on the agenda and allocated slot will be provided in due course. Interested suppliers must email laura.bould@HTEPG.com no later than the close of business on 6.1.2020.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
40,000,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.