Publications Office of the EU
Itálie-Terst: Údržba hřbitovů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Terst: Údržba hřbitovů

  • Zveřejněno
    21/12/2022
  • Lhůta
    14/02/2023
  • Otevírání nabídek
    15/02/2023
  • Udělení zakázky
    29/03/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
AcegasApsAmga S.p.A.
Místo plnění
NUTS code: ITH44 Trieste
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH44 Trieste
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98371111 Údržba hřbitovů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,010,600.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,487,286.00 EUR
Číslo nabídky
2212000620
Popis

Realizzazione di servizi cimiteriali di sepoltura e di manutenzione in tutti i cimiteri del Comune di Trieste e di esercizio e manutenzione degli impianti di luce votiva nei cimiteri del Comune di Trieste gestiti da AcegasApsAmga per il periodo di 36 mesi, con la possibilità di rinnovo alle stesse condizioni contrattuali per ulteriori 12 mesi ad insindacabile giudizio della Committente AcegasApsAmga S.p.A.

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.gruppohera.it/irj/portal
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/02/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,010,600.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,487,286.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: COOPERATIVA SOCIALE BARBARA B S.C.S,
Poštovní adresa:
Obec: TORINO
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: ITALSPURGHI ECOLOGIA Srl
Poštovní adresa:
Obec: SAN DORLIGO DELLA VALLE
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: SILVE SPA
Poštovní adresa:
Obec: FIRENZE
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.