Publications Office of the EU
Slovinsko-Maribor: Zdravotnické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Maribor: Zdravotnické přístroje

  • Zveřejněno
    15/09/2016
  • Lhůta
    18/10/2016
  • Otevírání nabídek
    18/10/2016
  • Udělení zakázky
    31/03/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Univerzitetni klinični center Maribor
Místo plnění
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI Slovenija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
228,282.44 EUR
Číslo nabídky
460-E-MG-608/16
Popis

Predmet javnega naročila je nabava aparature za intraoperativni monitoring s potrošnim materialom.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: UKC Maribor
Národní registrační číslo: 5054150000
Poštovní adresa: Ljubljanska ulica 5
Obec: Maribor
Kód NUTS: SI
PSČ: 2000
Země: SVN
Kontaktní osoba: Oddelek za javna naročila
Hlavní adresa: http://www.ukc-mb.si
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/10/2016 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
228,282.44 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Cardio Medical družba za trgovino in storitve, d.o.o.
Poštovní adresa: Špruha 1
Obec: Trzin
PSČ: 1236
Země: SVN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.