Publications Office of the EU
Zadávání veřejných zakázek na technického koordinátora pro univerzitu v Malmö - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Zadávání veřejných zakázek na technického koordinátora pro univerzitu v Malmö

  • Zveřejněno
    06/03/2024
  • Lhůta
    05/04/2024
  • Otevírání nabídek
    06/04/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Malmö universitet
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE224 Skåne län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71310000 Poradenské inženýrství a stavební služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
UPP 2023/54
Popis

Zadávání veřejných zakázek na technického koordinátora pro univerzitu v Malmö

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=11576&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=11576&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/04/2024 00:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.