Publications Office of the EU
Německo-Fredersdorf-Vogelsdorf: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Fredersdorf-Vogelsdorf: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    16/07/2016
  • Lhůta
    12/08/2016
  • Otevírání nabídek
    12/08/2016
  • Udělení zakázky
    11/10/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeinde Fredersdorf-Vogelsdorf vertreten durch KUBUS Kommunalberatung und Service GmbH
Místo plnění
NUTS code: DE409 Märkisch-Oderland
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE409 Märkisch-Oderland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
751,484.51 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Lieferung von elektrischer Energie im Zeitraum 2017/2018/2019 für die Liegenschaften und Straßenbeleuchtung der Gemeinde Fredersdorf-Vogelsdorf, ca. 1 157 468 kWh/Jahr.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.enportal.de/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/08/2016 13:01
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.