Publications Office of the EU
E-Castelldefels: Mikroskopy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Castelldefels: Mikroskopy

  • Zveřejněno
    25/04/2013
  • Lhůta
    13/05/2013
  • Otevírání nabídek
    13/05/2013
  • Udělení zakázky
    21/05/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ICFO - Fundació «Institut de Ciències Fotòniques»
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38510000 Mikroskopy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
180,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
175,870.00 EUR
Číslo nabídky
2013.SU.002- Ultra Stable Closed Looped Cryostat for Optical Spectroscopy y un Microscopy Cryostat for Closed Operation
Popis

Ultra Stable Closed Looped Cryostat for Optical Spectroscopy y un Microscopy Cryostat for Closed Operation

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/05/2013 12:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
180,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
175,870.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: LOT-Quantum Design GmbH
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.