Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Kontrolní a zkušební přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Kontrolní a zkušební přístroje

  • Zveřejněno
    24/06/2020
  • Lhůta
    27/07/2020
  • Otevírání nabídek
    27/07/2020
  • Udělení zakázky
    12/10/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,039,425.80 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,651,348.56 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
2616.46.2020.KE
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Laboratorium RE i Testów.

Metoda podání
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/07/2020 10:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.