Publications Office of the EU
Německo-Wilsdruff: Výstavba kanálů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Wilsdruff: Výstavba kanálů

  • Zveřejněno
    02/12/2017
  • Lhůta
    18/01/2018
  • Otevírání nabídek
    18/01/2018
  • Udělení zakázky
    16/03/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Abwasserzweckverband Wilde Sau
Místo plnění
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45247110 Výstavba kanálů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
690,094.94 EUR
Číslo nabídky
126.0/KN/17
Popis

Der Abwasserzweckverband Wilde Sau beabsichtigt die Kläranlage in Klipphausen außer Betrieb zunehmen und das anfallende Abwasser aus dem Verbandsgebiet über eine Abwasserdruckleitung zur Kläranlage in Dresden-Kaditz überzuleiten. Der Bau der Abwasserdruckleitung gliedert sich in 11 Bauabschnitte, die separat ausgeschrieben und hergestellt werden. Der Bauabschnitt 2.9 beinhaltet die Verlegung der Abwasserdruckleitung im Regenauslasskanal Pfaffengrund.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Abwasserzweckverband Wilde Sau
Poštovní adresa: Löbtauer Straße 6
Obec: Wilsdruff
Kód NUTS: DED2E
PSČ: 01723
Země: DEU
Hlavní adresa: www.stadtentwaesserung-dresden.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/01/2018 12:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
690,094.94 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Heinz Lange Bauunternehmen GmbH Medingen
Poštovní adresa: Ernst-Thälmann-Straße 16
Obec: Ottendorf-Okrilla
PSČ: 01458
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.