Publications Office of the EU
Vývoj, dodávka a montáž dynamických dopravních značek (PMV) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Vývoj, dodávka a montáž dynamických dopravních značek (PMV)

  • Zveřejněno
    06/06/2025
  • Lhůta
    07/07/2025
  • Otevírání nabídek
    07/07/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Département de la Haute-Savoie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34924000 Návěstní panely s proměnlivými zprávami
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2025A0266
Popis

V souvislosti se zajištěním dopravních podmínek a zlepšením úrovně služeb sítě silnic departementu Haute Savoie chce departement co nejdříve šířit informace o silnicích mezi účastníky silničního provozu. S ohledem na tuto skutečnost chce společnost DGAIM i nadále čas od času implementovat nové proměnné signály ve své síti. Dynamické dopravní značky budou pravděpodobně instalovány také mimo silniční síť oddělení.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/07/2025 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Performances en matière de protection de l'environnement
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique
Váha (procenta, přesně) : 50
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 45
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.