Publications Office of the EU
ΤΔ-079/24 Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης με τη χρήση Drones της ΓΡΑΜΜΗΣ 1 & ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΩΝ της ΣΤΑ.ΣΥ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ΤΔ-079/24 Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης με τη χρήση Drones της ΓΡΑΜΜΗΣ 1 & ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΩΝ της ΣΤΑ.ΣΥ

  • Zveřejněno
    19/11/2024
  • Lhůta
    10/01/2025
  • Otevírání nabídek
    10/01/2025
  • Udělení zakázky
    16/04/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79713000 Strážní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,650,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,599,783.10 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Παροχή υπηρεσιών φύλαξης με τη χρήση πτητικών μέσων (Drones) των εγκαταστάσεων της ΣΤΑΣΥ

Metoda podání
Elektronicky:
www.promitheus.gov.gr
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
www.promitheus.gov.gr
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/01/2025 12:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Παροχή υπηρεσιών φύλαξης με τη χρήση πτητικών μέσων στο δίκτυο της ΣΤΑΣΥ
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
1,650,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,599,783.10 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: IΝΤΕΡ ΣΤΑΡ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ Ε.Π.Ε
Poštovní adresa:
Obec: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
PSČ: 14451
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.