Publications Office of the EU
Polsko-Opole: Čištění a zametání ulic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Opole: Čištění a zametání ulic

  • Udělení zakázky
    17/10/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miejski Zarząd Dróg w Opolu
Místo plnění
NUTS code: PL524 Opolski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL524 Opolski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90610000 Čištění a zametání ulic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
273,204.12 PLN
Číslo nabídky
NP.260.40.2022.P
Popis

„Oczyszczanie miasta w zakresie: całoroczne oczyszczanie pasów drogowych Rejonu I i II, w tym oczyszczanie chodników, placów, terenów zieleni, ciągów pieszych i pieszo-rowerowych oraz przejść podziemnych” w zakresie:
powtórzenie podobnych usług dla:
Część 2 pn. Rejon 2 - obszar: Armii Krajowej, Gosławice, Groszowice, Grotowice, Grudzice, Kolonia Gosławicka, Malina, Malinka, Nowa Wieś Królewska, Stare Miasto, Śródmieście.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
273,204.12 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Megatherm Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Opole
PSČ:
Země: POL

Úřední název: Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe ANN-POL
Poštovní adresa:
Obec: Opole
PSČ:
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.