Publications Office of the EU
Francie-Maisons Alfort: Opravy a údržba technických stavebních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Maisons Alfort: Opravy a údržba technických stavebních zařízení

  • Zveřejněno
    22/06/2016
  • Lhůta
    19/08/2016
  • Otevírání nabídek
    22/08/2016
  • Udělení zakázky
    11/01/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Anses
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
576,000.00 EUR
Číslo nabídky
16FCS021
Popis

Maintenance des installations techniques et prestations multitechniques pour l'Anses — site de Ploufragan. Le marché à passer est un accord-cadre (contrat cadre individuel) à bons de commande. Sur une base forfaitaire ferme: prestations d'exploitation et de maintenance du site. Prestations à bons de commande: interventions pour dépannage réalisées en dehors des plages horaires définies et les ingrédients, pièces détachées et de rechange non compris au forfait ainsi que les consommables et les pièces de rechange utilisés dans la prestation multitechnique. ... Le montant minimum du marché correspond au montant des prestations forfaitaires fermes pour la première période d'exécution de 12 mois. Il n'est pas fixé de montant maximum.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.entrepriseadvancedsearch&allcons&refconsultation=297373&orgacronyme=h8j
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/08/2016 14:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
576,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Missenard Quint B
Poštovní adresa: rue Eugène Freyssinet ZI le Royeux
Obec: Gauchy
PSČ: 02430
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.