Publications Office of the EU
Španělsko-Alicante: Služby nebytových prostor - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Alicante: Služby nebytových prostor

  • Zveřejněno
    27/07/2021
  • Lhůta
    27/08/2021
  • Otevírání nabídek
    10/09/2021
  • Udělení zakázky
    05/11/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana S.A.
Místo plnění
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
70332000 Služby nebytových prostor
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,251,094.44 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
750,151.55 EUR
Číslo nabídky
DD/006/21
Popis

Servicio de asistencia integral, administración y atención al cliente de los Edificios de Distrito Digital en la Comunidad Valenciana.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Národní registrační číslo: S4611001A
Poštovní adresa: Avenida Jean Claude Combaldieu, s/n
Obec: Alicante
Kód NUTS: ES521
PSČ: 03008
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Hlavní adresa: http://www.sptcv.net
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/09/2021 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,251,094.44 EUR
Konečná hodnota zakázky
750,151.55 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UTE INGESAN - PROMED
Poštovní adresa: aNTIGUA sENDA Senent 8, 1º piso
Obec: Valencia
PSČ: 46023
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.