Publications Office of the EU
Německo-Amberg: Práce na fasádách - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Amberg: Práce na fasádách

  • Zveřejněno
    03/03/2021
  • Lhůta
    08/04/2021
  • Otevírání nabídek
    08/04/2021
  • Udělení zakázky
    17/05/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landkreis Amberg-Sulzbach
Místo plnění
NUTS code: DE234 Amberg-Sulzbach
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE231 Amberg, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45443000 Práce na fasádách
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
364,996.99 EUR
Číslo nabídky
WHR-GS-58
Popis

Generalsanierung Walter-Höllerer-Realschule, Erlheimer Weg 10, 92237 Sulzbach-Rosenberg — Vorgehängte hinterlüftete Fassade BA 2.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9596c167-e182-4a36-80b0-1a711e4a393c
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/04/2021 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
364,996.99 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: THIEL MONTAGE GMBH
Poštovní adresa:
Obec: Feucht
PSČ: 90537
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.