Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Doncaster: Ortopedická obuv - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Doncaster: Ortopedická obuv

  • Zveřejněno
    26/11/2019
  • Lhůta
    23/12/2019
  • Otevírání nabídek
    27/12/2019
  • Udělení zakázky
    05/05/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Doncaster and Bassetlaw Teaching Hospitals NHS Foundation Trust
Místo plnění
NUTS code: UKE31 Barnsley, Doncaster and Rotherham
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKE31 Barnsley, Doncaster and Rotherham
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141740 Ortopedická obuv
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
681,667.20 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
941,879.48 GBP
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
DBTH-MUSE-LL-2019-2020-639
Popis

This tender will comprise of 3 lots:
Lot 1: Adult Footwear;
Lot 2: Children’s Footwear;
Lot 3: Repair and Adaptations.
The key outcomes of this tender are to provide a quality, patient centric service at a reduced cost. The contract will be for a period of 3 years with an option to extend by a further year at the sole discretion of the authority. Further information is contained in the tender documents.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Doncaster and Bassetlaw Teaching Hospitals NHS Foundation Trust
Poštovní adresa: DN2 5LT
Obec: Doncaster
Kód NUTS: UKE31
Země: GBR
Hlavní adresa: https://in-tendhost.co.uk/workingtogethernhs/aspx/home
Elektronicky:
https://in-tendhost.co.uk/workingtogethernhs/aspx/home
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/12/2019 09:00
Kód CPV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.