Publications Office of the EU
Německo-Berlín: Správa parkovišť - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Berlín: Správa parkovišť

  • Zveřejněno
    30/06/2015
  • Lhůta
    11/08/2015
  • Otevírání nabídek
    11/08/2015
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Land Berlin, vertreten durch das Bezirksamt Mitte von Berlin, Abt. Stadtentwicklung, Bauen, Wirtschaft und Ordnung
Místo plnění
NUTS code: DE300 Berlin
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98351000 Správa parkovišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
VOL_2015_OrdWiplaBew101
Popis

Parkraumbewirtschaftung mit derzeit 1.204 Parkscheinautomaten (PSA) auf öffentlichen Straßenland im Bezirk Mitte. Ort der Leistungserbringung ist das Bewirtschaftungsgebiet im Bezirk Mitte mit den Parkzonen 1, 2, 3, 14, 15, 20, 21, 22, 29, 34, 35, 38, 41 und dem Einzelstandort Turmstraße. Umfang und Lage der vorgenannten Parkzonen können unter nachstehendem Link eingesehen werden.
http://www.berlin.de/ba-mitte/politik-und-verwaltung/aemter/amt-fuer-buergerdienste/buergeraemter/artikel.244758.php

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/08/2015 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.