Publications Office of the EU
TV production - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

TV production

  • Zveřejněno
    02/05/2024
  • Lhůta
    31/05/2024
  • Otevírání nabídek
    31/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Norsk Tipping AS
Místo plnění
NUTS code: NO020 Innlandet
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92220000 Televizní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
NT-23-0420
Popis

The procurement concerns production for TV and other relevant distribution surfaces for the draw for the number games Lotto, Vikinglotto, Joker and Extra and any other games. The contract also includes services for general content production, consultancy and concept development connected to Norsk Tipping ́s drawings.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=18343&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=18343&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/05/2024 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Quality and implementation ability
Typ: quality
Popis:
Váha (procenta, přesně) : 50
Kritérium: Environment and sustainability
Typ: quality
Popis:
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium: Price
Typ: price
Popis:
Váha (procenta, přesně) : 20
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Fabelaktiv AS
Poštovní adresa:
Obec: HAMAR
PSČ:
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.