Publications Office of the EU
Slovensko-Bratislava: Spínací zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Bratislava: Spínací zařízení

  • Zveřejněno
    29/10/2021
  • Lhůta
    07/12/2021
  • Udělení zakázky
    02/11/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Slovenské elektrárne, a.s.
Místo plnění
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31214000 Spínací zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
601,170.70 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
371,000.00 EUR
Číslo nabídky
2021/09299
Popis

Účelom Obstarávania je zabezpečiť pre Objednávateľa rekonštrukciu rozvodní 22 kV a ochrán 22kV prečerpávacej
vodnej elektrárne Liptovská Mara s cieľom zvýšenia bezpečnosti a spoľahlivosti napájania vlastnej spotreby a
modernizácia výzbroje, automatiky a spôsobu ovládania jednotlivých prvkov rozvodní.

Metoda podání
Elektronicky:
https://seas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/5322
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
601,170.70 EUR
Konečná hodnota zakázky
371,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: EGEM, s. r. o.
Poštovní adresa: Lamačská cesta 3
Obec: Bratislava
PSČ: 84104
Země: SVK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.