Publications Office of the EU
Polsko-Poznań: Hasičská vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Poznań: Hasičská vozidla

  • Zveřejněno
    03/08/2022
  • Lhůta
    09/09/2022
  • Udělení zakázky
    27/09/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Místo plnění
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144210 Hasičská vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,577,236.77 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,382,690.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
WT.2370.10.2022
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech fabrycznie nowych, samochodów tj.: Część A – dostawa jednego (1) ciężkiego nośnika kontenerowego, Część B – dostawa dwóch (2) średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji poszczególnych części zamówienia zawiera OPZ, tj.: dla części A zamówienia w Załączniku nr 3A do SWZ, dla części B zamówienia w Załączniku nr 3B do SWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Poštovní adresa: ul. Masztalarska 3
Obec: Poznań
Kód NUTS: PL415
PSČ: 61-767
Země: POL
Kontaktní osoba: Piotr Matysiak, Paweł Guzik, Marcin Goliński
Hlavní adresa: https://www.gov.pl/web/kwpsp-poznan
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.