Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Chirurgické implantáty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Madrid: Chirurgické implantáty

  • Udělení zakázky
    17/10/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección del Instituto Nacional de Gestión Sanitaria (INGESA)
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33184100 Chirurgické implantáty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,260.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,886.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
39
Číslo nabídky
AM 2017/136
Popis

Suministro de prótesis de cadera para varias comunidades autónomas y organismos de la Administración del Estado.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.