Publications Office of the EU
Francie-Saint-Brieuc: Topografické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Saint-Brieuc: Topografické služby

  • Zveřejněno
    21/07/2023
  • Lhůta
    20/09/2023
  • Otevírání nabídek
    29/09/2023
  • Udělení zakázky
    13/11/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
sde des Côtes d'armor
Místo plnění
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71351810 Topografické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
283,476.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

rámcová dohoda o provádění topografických služeb a kontrol přesnosti.
Zakázka bude rozdělena do 4 částí

Metoda podání
Elektronicky:
https://sde22.e-marchespublics.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/09/2023 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.