Publications Office of the EU
Francie-Chalon-sur-Saône: Odstraňování kalů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Chalon-sur-Saône: Odstraňování kalů

  • Zveřejněno
    06/05/2022
  • Lhůta
    03/06/2022
  • Otevírání nabídek
    07/06/2022
  • Udělení zakázky
    22/07/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
c.a. Chalon Val de Bourgogne
Místo plnění
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90513600 Odstraňování kalů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
AOO22MA33
Popis

accord-Cadre à bons de commande pour les prestations de services portant sur l'élimination réglementaire des boues et des sables suite à des travaux de réhabilitation de la station de traitement des eaux usées Saôneor

Metoda podání
Elektronicky:
https://marches.ternum-bfc.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=638511&orgAcronyme=f8s
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/06/2022 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
4,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: sede environnement
Poštovní adresa: 19 rue Jacques Germain
Obec: Savigny-les-Beaune
PSČ: 21420
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.