Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Obvazy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Obvazy

  • Zveřejněno
    03/10/2017
  • Lhůta
    08/11/2017
  • Otevírání nabídek
    08/11/2017
  • Udělení zakázky
    04/12/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Místo plnění
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141110 Obvazy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,113,520.96 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
9
Číslo nabídky
PN-150/17/TM
Popis

Dostawa materiałów opatrunkowych, pakiety 1 – 9, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do SIWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Poštovní adresa: ul. Wawelska 15 B
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL911
PSČ: 02-034
Země: POL
Kontaktní osoba: Teresa Melibruda
Hlavní adresa: www.coi.waw.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/11/2017 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.