Publications Office of the EU
DODÁVKA OVLÁDÁNÍ CHLADNÉ VODY - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

DODÁVKA OVLÁDÁNÍ CHLADNÉ VODY

  • Zveřejněno
    03/09/2026
  • Dnes
    06/09/2026
  • Lhůta
    12/10/2026
  • Otevírání nabídek
    12/10/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
APA CANAL S.A.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO224 Galaţi
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38421100 Vodoměry
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
21,507,776.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
16914128_2026_PAAPD1591659
Popis

Zadavatel Apa Canal S.A. Galati má v úmyslu zakoupit elektroměry na studenou vodu statického typu (bez pohyblivých částí), elektromagnetické, s příslušenstvím, vybavené pro dálkový přenos, o jmenovitém průměru Dn 15 mm; dn 20 mm; Dn 25 mm; Dn 32 mm; Dn 40 mm; Dn 80 mm; Dn 100 mm a kombinované měřiče studené vody, s příslušenstvím, vybavené pro dálkový přenos, o jmenovitých průměrech Dn 50/20 mm; dn 80/20 mm; Dn 100/20mm mající: • adresovatelný rádiový modul pro dálkový odečet - integrovaný v pouzdře; • Kompletní bezpečnostní komponenty - magnetické těsnění, plastové skládací kryty; • Li-ion baterie s životností min. 14 let. Počet dnů, do nichž lze požádat o objasnění před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců: 18 Zadavatel odpoví jasným a úplným způsobem na všechny žádosti o vysvětlení/dodatečné informace jedenáctý den před uplynutím lhůty pro podání nabídek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/10/2026 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Pretul ofertei
Odhadovaná hodnota
21,507,776.00 RON
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.