Publications Office of the EU
Rumunsko-Timișoara: Horolezecké boty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Timișoara: Horolezecké boty

  • Udělení zakázky
    09/10/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare în Silvicultură „Marin Dracea”
Místo plnění
NUTS code: RO424 Timiş
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO424 Timiş
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
18823000 Horolezecké boty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,616.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
1160
Popis

Prezenta procedura are ca obiect furnizarea de incaltaminte de munte si imbracaminte pentru exterior pentru personalul din colectivul de proiectare Timisoara.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.